AdBlockReklamy wyświetlane na stronie nie są inwazyjne, a w dużym stopniu pomagają nam utrzymać maszynę dzięki której możesz przeglądać forum i panel gracza.
Rozważ wyłączenie oprogramowania blokującego reklamy na forum. Dzięki!
Wesprzyj forum i uzyskaj unikalne przywileje!
Rozpoczęty przez Hazes


Ocena wątku:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


0 postów w tym wątku
Hazes
Lider projektu


Lider projektu
Administrator

395
59 postów 31 wątków Dołączył: Jun 2017
10-15-2020, 04:59 PM -
#1
[Obrazek: hL61tB7.png]

Czołem społeczności dvrp,

W najbliższym czasie zamierzamy zmienić silnik forum na o wiele potężniejszy i wygodniejszy zarówno dla administracji, jak i dla was - użytkowników. Nie ma co ukrywać, MyBB jako darmowy silnik forum jest silnikiem do pewnego stopnia wystarczalnym, ale nie zapewnia wsparcia dla najnowszych standardów technologii for internetowych, na które mamy bardzo pokaźną ilość pomysłów. 

Postanowiliśmy zmienić silnik forum na Invision Community (znany również jako IPB), co umożliwi nam o wiele ciekawszą integrację z serwerem gry oraz rzecz jasna, pozwoli na znaczne uprzyjemnienie bardzo ważnej i integralnej części naszego serwera jaką jest forum.

Silnik forum, który chcemy zakupić kosztuje 780zł. Nie jest to wygórowana cena w zamian za jakość, którą wszyscy odczujemy. Pomimo tego, dajemy wam możliwość wsparcia serwera dobrowolną kwotą, która zostanie przeznaczona na zakup nowego silnika forum. Jeśli jesteście zainteresowani odciążeniem nas, nawet w najmniejszym stopniu od kosztów nowego forum możecie to zrobić korzystając ze zbiórki PayPal (nie zapomnijcie podać swojej nazwy użytkownika z forum/discord), do której odnośnik znajduje się poniżej:
Każda osoba, która wesprze zbiórkę dowolną, minimalną kwotą otrzyma w zamian:
 • Unikalną odznakę "wczesnego sympatyka" serwera na profilu nowego forum, wraz z wyróżnieniem nicku;
 • Konto premium silver na tydzień, a wraz z nim ponad 8 unikalnych feature'ów na serwerze;

Każda osoba, która wesprze zbiórkę kwotą równą, lub większą niż 20zł otrzyma w zamian:
 • Unikalną odznakę "wczesnego sympatyka" serwera na profilu nowego forum, wraz z wyróżnieniem nicku;
 • Konto premium gold na miesiąc, a w raz z nim ponad 18 unikalnych feature'ów na serwerze;
 • Możliwość wygrania giftu Nitro Discord, ważnego przez 3 miesiące (w postaci subskrypcji) w losowaniu, które odbędzie się na streamie live, na naszym serwerze Discord. Do rozdania w losowaniu mamy 2 x Discord Nitro (1 gift na 1 uczestnika biorącego udział);

Szybsze uzbieranie wymaganej kwoty pozwoli nam na zmianę silnika jeszcze w tym roku, dzięki czemu będziemy mogli w szybkim czasie dokonać migracji zawartości obecnego forum i w pełni zająć się przygotowaniami do startu, dlatego każda wpłacona suma zwyczajnie pomaga nam w osiągnięciu zamierzonego celu, jakim jest stworzenie dla was najlepszego serwera roleplay tak szybko, jak to możliwe.

Z powodów oczywistych, członkowie ekipy serwera nie będą brali udziału w losowaniu Discord Nitro.
Przypominamy, że gift Nitro na 3 miesiące możliwy jest do zrealizowania tylko w przypadku braku posiadania aktywnej subskrypcji nitro.

Dziękujemy za wszystkie możliwe wpłaty!Życzymy powodzenia!
Ekipa District Voice.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-15-2020, 09:24 PM przez Hazes. Powód edycji: Literówka.
Polubień: 7
[Obrazek: sygnatura_hazes.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości