AdBlockReklamy wyświetlane na stronie nie są inwazyjne, a w dużym stopniu pomagają nam utrzymać maszynę dzięki której możesz przeglądać forum i panel gracza.
Rozważ wyłączenie oprogramowania blokującego reklamy na forum. Dzięki!
Przepływ informacji w ekipie serwera
Rozpoczęty przez blackuGT


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 postów w tym wątku
blackuGT
Użytkownik30
9 postów 8 wątków Dołączył: Nov 2018
01-30-2019, 12:40 PM -
#1
Jak wygląda przepływ informacji i w jaki sposób mogę przyśpieszyć
rozpatrzenie mojego problemu przez ekipę serwera?Nie zawsze jako administracja serwera mamy możliwość by udzielić odpowiedzi na Wasze pytania czy zgłoszenia, ze względu na ilość pracy jaką wykonujemy dla serwera. Nie są to zadania zamykające się tylko i wyłącznie In-Game, a również projektowanie nowych rozwiązań czy naprawianie błędów poza rozgrywką.

Podjęliśmy decyzję aby usprawnić rozpatrywanie Waszych próśb czy zgłoszeń i na tej podstawie opracowaliśmy wstępny system obiegu informacji w ekipie serwera - wszystko po to, by nic nie umknęło naszej uwadze oraz po to, byście szybciej otrzymywali odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Jak widać na poniższej grafice, użytkownicy od teraz muszą w pierwszej kolejności kontaktować się z Supporterami, których zadaniem będzie odpowiadać Wam na wszelkie pytania czy nieść pomoc techniczną na serwerze, jeśli jednak nie będą w stanie, skierują Waszą sprawę do Wewnętrznego Systemu Raportowania, gdzie Administracja sprawdzi zgłoszenie, a następnie zweryfikuje je najszybciej jak to tylko możliwe. Po realizacji zgłoszenia Supporterzy otrzymają stosowne powiadomienie oraz będą mogli poinformować Was o finale sprawy.
[Obrazek: fQVi8eu.png]

Wiadomości wysyłane poza powyższym obiegiem nie będą weryfikowane.
Polubień: 9


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości