AdBlockReklamy wyświetlane na stronie nie są inwazyjne, a w dużym stopniu pomagają nam utrzymać maszynę dzięki której możesz przeglądać forum i panel gracza.
Rozważ wyłączenie oprogramowania blokującego reklamy na forum. Dzięki!
District Voice - Zamknięcie Projektu
Rozpoczęty przez Hazes


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 postów w tym wątku
Hazes
Lider projektu


Lider projektu
Administrator

388
58 postów 30 wątków Dołączył: Jun 2017
05-03-2019, 06:11 PM -
#1
[Obrazek: IeSywzU.png]


Czołem społeczności District Voice,

W związku ze zbyt małym zainteresowaniem serwerem w ostatnim czasie jak i problemami z voice-chatem, które odstraszają potencjalnych nowych graczy doszliśmy do wniosku iż najlepszym rozwiązaniem na chwilę obecną będzie zamknięcie serwera. 

Rozmawialiśmy z developerami różnych projektów którzy również wykorzystują natywny voice chat RAGE MP. Wszyscy zgodziliśmy się że problemy z voice-chatem występują w momencie rozłączenia gracza inną drogą niż za pomocą menu samego RAGE MP (F1) i dzieje się to niestety u wszystkich. Nie mniej jednak nawet posiadając tą informację nie jesteśmy w stanie kontrolować każdego gracza z osobna i upewniać się że wyszedł z serwera właśnie w taki sposób aby zachować stabilność połączeń między graczami.

Serwer pozostanie zamknięty do momentu w którym RAGE MP jasno i wyraźnie określi się w kwestii funkcjonalności voice-chatu lub do aktualizacji 0.3.8, która nawet jeśli nastąpi - to nie wiadomo kiedy. Chcielibyśmy dodać tutaj symboliczne "soon", jednak w tym przypadku nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy stanie się to za tydzień, miesiąc, rok i czy w ogóle się to stanie.


[Obrazek: cMS1ehu.gif]


Serwer zostanie wyłączony dnia 12.05.2019 o godz 00:00.
Kopia bazy danych waszych postaci i osiągniętego postępu zostanie zachowana, ale nie możemy na obecną chwilę obiecać że po ponownym uruchomieniu serwera nie zdecydujemy się na kompletny wipe wszystkich danych. Wszystko zależy od rotacji nowych graczy oraz tego jak bardzo zmieni się sam kod źródłowy serwera, struktura bazy a może nawet i cała platforma.  

Tymczasem chcieliśmy podziękować wszystkim graczom, którzy mimo znanej nam tendencji z 5M potrafili wbić się w klimat hard rp i tworzyć zarówno dla siebie jak i innych, niezapomnianą rozgrywkę i akcje RP na naprawdę wysokim poziomie, o którym sztucznie wypompowane popularnością serwery na wyżej wspomnianej platformie mogłyby tylko pomarzyć.

blackuGT:
Dziękuję wszystkim za wiele dobrze spędzonych godzin w czasie gry, za zabawne akcje podczas mojego dyrektorstwa w FBI, utrzymywanie poziomu rozgrywki oraz kultury nie tylko w grze, a również na forum i serwerze discord. Wielu z was wkładało w swoje postaci ogrom pracy oraz pomysłu, co tylko utwierdzało nas - administrację w tym, że serwer zmierza w jak najlepszym kierunku. Dziękuję jeszcze raz każdemu z osobna za poświęcony czas na naszym serwerze.


Hazes:
Osobiście chciałbym podziękować za to, że pierwszy serwer voice na którym grałem sprawiał mi naprawdę dużo frajdy i w znaczącym stopniu odstawał od dna jakie można było zaobserwować na większości serwerów 5M. Jeszcze przed samą ideą powstania serwera voice, zastanawialiśmy się z blackiem czy stworzenie serwera głosowego z poziomem RP porównywalnym do tekstowego jest możliwe. Z czym do ludzi? Okazało się że gracze którzy postanowili odwiedzić nasz serwer przybywali tutaj z niedowierzaniem, że taki poziom RP z wykorzystaniem voice-chatu można osiągnąć. I z tego przede wszystkim jestem dumny. Każdy z was powinien być z tego dumny, albowiem dołożyliście cegiełkę do sukcesu serwera adaptując się do rygorystycznych zasad które udało nam się na przestrzeni ostatnich tygodni wprowadzić, tworząc coś niepowtarzalnego - pierwszy prawdziwy serwer roleplay wykorzystujący technologię voice.
[Obrazek: bCyZ1UH.jpg]


Dziękujemy za wspólną grę,
Ekipa District Voice.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2019, 11:07 PM przez Hazes.
Polubień: 24
[Obrazek: sygnatura_hazes.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości