Jump to content
Jeśli e-mail weryfikacyjny nie przychodzi na Twoją skrzynkę - sprawdź folder spam! ×

Regulamin aukcji internetowych


Recommended Posts

  • Project Lead

Regulamin aukcji internetowych

 

§1. Postanowienia ogólne
1.1 Użytkownik korzystający z działu aukcji internetowych zobowiązany jest przestrzegać niniejszego regulaminu.
1.2 Wszelkie skargi na graczy, dotyczące aukcji należy kierować do działu: Skargi.

§2. Uczestnictwo w aukcji
2.1 Oferty do aukcji można dodawać za pomocą komentarzy pod wątkiem. W dziale aukcji obowiązują zasady IC.
2.2 Zarówno same aukcje jak i narracje stosowane w postach pod aukcjami muszą zawierać informacje dotyczące tego która z postaci gracza prowadzi daną aukcję lub w takowej uczestniczy.
2.3 Kwota minimalnego przebicia nie może wynosić więcej niż 500% ceny wywoławczej.
2.4 Postać składająca ofertę musi posiadać wystarczająco gotówki w banku lub przy sobie, w przeciwnym wypadku będzie to traktowane jako próba oszustwa.

§3. Tworzenie aukcji
3.1 Tytuł aukcji internetowej powinien zawierać kolejno: datę zakończenia aukcji, nazwę przedmiotu / model pojazdu / ulica i dzielnica nieruchomości, opcjonalną informację od sprzedającego.
3.2 Każdy z użytkowników może posiadać maksymalnie 3 aktywne aukcje jednocześnie pod warunkiem że nie dotyczą one tych samych dóbr.
3.3 Zabrania się tworzenia aukcji z następującymi dobrami: biznesy, broń, amunicja, narkotyki, nasiona roślin.
3.4 Każda aukcja musi być umieszczona według określonego wzoru który można znaleźć w wątku poświęconym wzorom aukcji internetowych. Aukcje bez odpowiednich wzorów będą usuwane.
3.5 Po zakończonej aukcji, jej właściciel zobowiązany jest sfinalizować transakcję przekazując dobra kupcowi drogą in-game w przeciągu 3 dni od daty zakończenia.
3.6 Aukcje internetowe nie mogą trwać krócej niż 3 dni i dłużej niż 7 dni. Ustalona data zakończenia aukcji nie może już zostać zmieniona przez autora. Jeżeli ustalona data to dla przykładu 20.08, to znaczy że aukcja zakończy się o godzinie 00:00 w nocy z dnia 19.08 na 20.08.

§4. Zabronione
4.1 Zarówno aukcje jak i oferty pod aukcjami nie mogą zostać wycofane do czasu ich zakończenia. Usunięcie wątku lub edycja posta po opublikowaniu go w tym dziale może wiązać się z blokadą możliwości pisania na forum aż do 6 miesięcy i odebraniem oferowanych na rzecz aukcji środków.
4.2 Cena sprzedaży dóbr musi zostać ustalona w momencie wystawiania oferty. Nie dopuszcza się negocjacji ceny po zamieszczeniu aukcji.
4.3 Podbijanie wątków aukcji internetowych nieistotnymi informacjami jest zabronione.
 

  • Like 4
Link to post
Share on other sites
  • Hazes locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...