Jump to content
Jeśli e-mail weryfikacyjny nie przychodzi na Twoją skrzynkę - sprawdź folder spam! ×

Hazes

Project Lead
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Czas online

Hazes last won the day on January 7

Hazes had the most liked content!

Community Reputation

127 Excellent

About Hazes

 • Rank
  Newbie

Badges

Recent Profile Visitors

1,006 profile views
 1. Następujące aspekty aplikacji wymagają poprawy: Lokalizacja biznesu koliduje z dwoma systemami serwera, które wykorzystują już dane miejsce, ze względu na ich złożoność, lokalizacja biznesu wymaga zmiany; O ile proste i przejrzyste aplikacje są mile widziane, w tym przypadku nagłówki są zbyt proste, nie wspierają ciemnego motywu forum i są słabo widoczne; Brakuje sekcji "zarząd" (ostatnio dodany wymóg w wątku: Załóż swój własny biznes!); Logo powinno być widoczne na ciemnym motywie forum; Aplikant ma 48h na poprawienie aplikacji.
 2. Hazes

  BITE Burger

  Aplikacja została odrzucona z następujących powodów: Nagłówki nie współgrają z treścią tekstu aplikacji (być może z powodu małej ilości tekstu); Ogólna jakość aplikacji wypada słabo przez formatowanie tekstu (mimo poprawek); Niepotrzebne kursywy, zmiany rozmiaru czcionek i nawiasy; Treść tekstu aplikacji nie jest wystarczająco wyczerpująca; Ponowna aplikacja na biznes może zostać zamieszczona nie wcześniej niż 14 dni od odrzucenia.
 3. Aplikacja została odrzucona z następujących powodów: Aplikacja powinna wspierać zarówno ciemny jak i jasny styl forum. Czcionka aplikacji jest ledwo widoczna na białym tle (domyślna czcionka sama zmienia kolor zależnie od używanego stylu forum); Treść tekstu aplikacji i jej formatowanie nadal nie są wystarczająco dopracowane, co znacznie wpływa na jakość aplikacji; Ponowna aplikacja na biznes może zostać zamieszczona nie wcześniej niż 14 dni od odrzucenia.
 4. Hazes

  Pizza This...

  Aplikacja została odrzucona z następujących powodów: Lokalizacja biznesu została dodana bez przyłożenia uwagi do estetyki aplikacji; Ogólna jakość aplikacji wypada dość średnio; Ponowna aplikacja na biznes może zostać zamieszczona nie wcześniej niż 14 dni od odrzucenia.
 5. Definicje skrótów roleplay Definicje skrótów roleplay niepotrzebnie zajmowały miejsce w starym regulaminie serwera, więc przerzucam je tutaj, gdyby ktoś potrzebował. RP - (Role Play) - jest to tryb rozgrywki, w której gracz kreuje swoją postać, nadaje jej charakter, wygląd, zachowania i wciela się w nią, dokonując przy tym zbliżonych do rzeczywistości interakcji z innymi graczami korzystając z narzędzi takich jak komenda /me, /do czy czat głosowy. OOC (Out Of Character) - wszystko, co dzieje się poza grą, czyli nasz świat realny. IC (In Character) - świat wirtualny, w którym p
 6. Regulamin aukcji internetowych §1. Postanowienia ogólne 1.1 Użytkownik korzystający z działu aukcji internetowych zobowiązany jest przestrzegać niniejszego regulaminu. 1.2 Wszelkie skargi na graczy, dotyczące aukcji należy kierować do działu: Skargi. §2. Uczestnictwo w aukcji 2.1 Oferty do aukcji można dodawać za pomocą komentarzy pod wątkiem. W dziale aukcji obowiązują zasady IC. 2.2 Zarówno same aukcje jak i narracje stosowane w postach pod aukcjami muszą zawierać informacje dotyczące tego która z postaci gracza prowadzi daną aukcję lub w takowej uczestniczy. 2.3 K
 7. Regulamin organizacji prywatnych §1. Postanowienia ogólne 1.1 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia właścicieli i pracowników z obowiązku jego przestrzegania. 1.2 Zabrania się wykorzystywania sytuacji monopolowych, w celu sprzedaży usług i przedmiotów za wygórowaną cenę. Działania takie będą karane IC, a w przypadkach szczególnych również OOC. 1.3 Zabrania się posiadania więcej niż jednej własnej postaci w jednym biznesie. 1.4 Zabrania się spłaty długów poprzez oferowanie produktu za ustaloną kwotę. 1.5 Opiekunowie powinni przygotować listę zaakceptowanych grup, które wymag
 8. Następujące aspekty aplikacji wymagają poprawy: Gramatycznie i interpunkcyjnie aplikacja kuleje w praktycznie każdym możliwym miejscu, tekst każdej z sekcji wymaga kompletnej przebudowy; Nierówne odstępy między liniami w niektórych sekcjach aplikacji; Zbyt duże różnice w czcionce, w sekcjach aplikacji; Zbyt duże grafiki nagłówków aplikacji; Aplikant ma 48h na poprawienie aplikacji.
 9. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu.
 10. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu. Dodatkowo: Wymagana jest zmiana sekcji "menu", jest mało czytelne i zajmuje zbyt dużo miejsca. Mile widziane są wpisy w postaci tekstu.
 11. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu.
 12. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu.
 13. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu.
 14. Hazes

  Pizza This...

  Następujące aspekty aplikacji wymagają poprawy: Sekcja "lokalizacja" powinna zawierać zarówno screenshot budynku lokalizacji oraz oznaczone miejsce na mapie; Poprawienie odstępu między myślnikami a słowami w sekcji "rekrutacja" byłoby mile widziane; Aplikant ma 48h na poprawienie aplikacji.
 15. Aplikacja została zaakceptowana! Administracja serwera skontaktuje się z aplikantem w sprawie nadania panelu.
×
×
 • Create New...